O NAS

Body Wow to “zielona marka” stworzona z myślą o specjalistycznej pielęgnacji kobiecego ciała oraz zwalczaniu jej największego mankamentu, jakim jest cellulit. Profesjonalny termo aktywny program antycellulitowy na bazie starannie wyselekcjonowanych czynnych substancji intensywnie pobudza procesy krążenia krwi i limfy, wspomagając usuwanie produktów metabolizmu i obrzęków oraz redukcję ilości tkanki tłuszczowej.

Receptury produktów Body Wow są owocem wspólnej pracy kosmetologów i technologów, dlatego tak dobrze odpowiadają prawdziwy potrzebom Klientów.

Do produkcji używane są w większości organiczne surowce o potwierdzonym działaniu i pochodzeniu.

KIM JESTEŚMY?

Założycielkami marki Body Wow jest Aleksandra Kasprzak oraz Justyna Dąbrowska, prowadząc wspólnie gabinet kosmetologiczny doskonale wiedzą jakie są realne problemy współczesnych kobiet. Pragnienie pozbycia się cellulitu i uzyskanie jędrnego, gładkiego ciała bez widocznych grudek na ciele to wciąż marzenie wielu kobiet.

“Brakowało nam kosmetyku w gabinecie, który ma czysty skład i intensywne działanie. Często nasze klientki potrzebowały polecenia, jakie preparaty polecamy, aby usunąć lub zapobiec powstawaniu cellulitu. Nie potrafiłyśmy na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ nie znalazłyśmy działającego kosmetyku antycellulitowego, więc stworzyłyśmy go same. “- Justyna 

“Nasze ekologiczne kosmetyki skomponowałyśmy w sposób, by oprócz wysokiej skuteczności zachwycać przepięknym zapachem i konsystencją. Używając Body Wow pielęgnacja skóry w domowym zaciszu staje się przyjemnością porównywalną z wizytą w SPA.” - Aleksandra

DLA, KOGO KOSMETYKI BODY WOW?

Marka Body Wow została stworzona dla kobiet, które cieszą się z życia, są energiczne i w każdym momencie chcą czuć się dobrze w swoim ciele. Cenią dobry wygląd i nie chcą zadręczać się więcej swoimi mankamentami ciała. Body Wow stworzone jest do zadań specjalnych - do walki z cellulitem.

DLACZECZEGO BODY WOW TO DOBRY WYBÓR?

W momencie tworzenia Body Wowro wiedziałyśmy, że chcemy być EKO! To jest naszym głównym celem, dlatego nasze kosmetyki są NATURALNE w trosce o Twoje zdrowie nie znajdziesz w nich SLS SLES,PEG. Dbamy o Twoją skórę i zwierzęta, dlatego mają wegańską formułę. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach - nie zgadzamy się na takie praktyki. Opakowania i etykiety pochodzą z recyklingu i są w pełni biodegradowalne. Kartony i nadają się w 100% do recyklingu. JESTEŚMY DLA CIEBIE!